Заказать звонок

Заполните форму и мы Вам позвоним!

Закрити вікно

Про нас

  

Про КОМПАНІЮ

  Ретельно підібрані та міцні меблі, що забезпечують комфорт у їх використанні, підкреслюють характер кімнати  - мрія для кожного з нас. 

Ми працюємо на ринку меблів більше 7 років .. За цей час ми завоювали довіру багатьох задоволених клієнтів. З нашою допомогою обстановка сучасної вітальні, затишної спальні, практичної молодіжної кімнати або функціональної дитячої кімнати не проблема. У нас є досвід в цьому напрямку, розроблений протягом багатьох років, підтримуючий численними позитивними думками або коментарями. Також ми виговляємо власні меблі та реалізуємо меблі провідних компаній на ринку. 

Хто ми?

ProstoSon - інтернет-магазин меблів, а також стаціонарний магазин, який розташований в м.Львів. Ми є виробниками дитячих односпальних, двоярусних , двоспальних ліжок з масиву дерева бук. У нас працює близько 15 чоловік. Це досвідчені люди. З пристрастю. Професіонали, які знають свою справу. Завжди відкриті для потреб покупця. Ми дорожимо своєю репутацією і пропонуємо вам тільки якісний товар.

Креативні дитячі кімнати підкорять серця ваших діток. Безліч малюнків з принцесами, совами, машинками та іншими героями з мультфільмів Дісней будуть розвивати творче мислення у вашого малюка. 

 

Створено OpenCart
http://www.prostoson.com.ua/ © 2021